Khorinis:Miasto Krółów

Opis forum


#1 2012-09-19 22:00:03

 Knehtman

Moderator

44726062
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-15
Posty: 25
Punktów :   

Maksymalny czas nieobecności.

Wprowadzam nową zasadę, "ostatnio widziany dnia:" spytacie pewnie...

"ale po co to?" już wyjaśniam... ma to na celu ograniczenie cyrków w stylu koleś ma w dupie i nie gra a potem po awans przychodzi,

"ale o co chodzi?" działa to na tej zasadzie że zaczynamy wpisywać datę kiedy ostatni raz był widziany na serverze ale dopiero w momencie kiedy kogoś nie było od 3 dni (będzie ona widniała na liście członków kręgu zaraz obok daty przyjęcia do niego) i wtedy wpisujemy mu datę z 3 dni wstecz jeżeli ilość dni z jego nieobecności będzie za duża zostaje usunięty bez słowa.

"Ale skąd ja mogę wiedzieć ile mnie może nie być?" Żeby rozróżnić graczy starających się od mających to w dupie wprowadzę inną ilość dni dla każdej z klas:
- Ork Rekrut - dopuszczalna nieobecność: 4 dni (5 równa się z wylotem)
- Ork Wiarus - dopuszczalna nieobecność: 6 dni
- Ork Szaman - dopuszczalna nieobecność: 8 dni
- Ork Elita - dopuszczalna nieobecność: 14 dni
- Klasy wyższe (Oprócz Herszta) - dopuszczalna nieobecność: 16 dni z możliwością powrotu na stanowisko

Oczywiście żeby nagrodzić regularnie grających: osoby które wchodziły codziennie minimum 2 tygodnie pod rząd mają prawo JEDNORAZOWEGO powrotu na stanowisko.

A i co ze mną czyli hersztem... niestety zdarza się że nagle z powodów niezależnych ode mnie nie mam możliwości wejść dlatego jeżeli będę nieobecny zarówno na forum jak i serwerze przez tydzień, pełną władzę do mojego powrotu przejmują ............* z ............* (Jak wrócę to wracam na stanowisko )

"Jak to wygląda w praktyce?"
koleś ostatni raz był na serwerze 3 dni wcześniej mamy 15 sierpnia czyli wpisujemy mu datę ostatniego wejścia na server obok daty przyjęcia
(Przykładowy wpis na liście członków kręgu)

Ork Rekrut
- Koleś 10.08.2012r. 12.08.2012r.

Jeżeli ktoś ma prawo moderacji naszego działu niech wpisuje, pozostali niech piszą w komentarzach nick osoby widzianej przez nich ostatni raz 3 dni temu (jeżeli była to większa nieobecność to podać ilość dni)

Ostrzegam że oszustwa wam nie przejdą ponieważ nicki osób mających jednorazową możliwość powrotu na stanowisko będą zapisywane pod lista członków. Dodałem również listę tych którzy nie mają prawa powrotu do kręgu NIGDY WIĘCEJ, więc radzę się zastanowić zanim zrobicie przekręt.

Ostrzegam także że jęczenie w stylu "Proszę pozwól mi wrócić na stanowisko" będę liczył jak normalne przewinienie Ostrzeżenia -> Kick -> Ban, a na forum warny. Owszem możecie wrócić do Kręgu ale niezależnie od waszej poprzedniej rangi, zaczynacie od orka rekruta (orkowie rekruci nie mają prawa powrotu).

Mam nadzieję że wszystko zrozumiałe i będziecie się pilnować. Pozdrawiam (SI)Husar.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.erp.pun.pl www.gra-bakugan.pun.pl www.odk.pun.pl www.lunarvampire.pun.pl www.kopytko.pun.pl