Khorinis:Miasto Krółów

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-09-16 18:14:55

 Knehtman

Moderator

44726062
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-15
Posty: 25
Punktów :   

Podanie cd.

Imię: Robert
Wiek: 14
Nick w grze: (SI)Husar
Posada, o jaką się ubiegasz: Moderator Serwera.
Czy pełniłeś już funkcję dowódcy?
Pełnię.
Motywacja swojego podania (czemu właśnie Ty):  chęć przewodzenia ludzi (nie chodzi mi o pomiatanie), wymiatania cheaterów i innej maści noobów.
Staż GMP: 1 rok
Dodatkowy Staż RP (SA-MP , MTA ,GMP:A Itp.): Nie było ale mam bardzo dobre RP i OOC.
Wyjaśnij skróty:
DM: Death Match (Każdy na każdego jeśli TDM to w teamie określonym. Na RP zabijanie dla zabawy grożące banem).
RP: Role Play (staranie się robić prawdziwe rzeczy jak w życiu bądź fikcyjne misje pisze się to w <>, jest z nim związane OOC).
OOC: Out Of Character (coś nie związanego z aktualną rozgrywką np. ej wiecie że kupiłem se wczoraj Arcanie ? lub gdy mówimy do kogoś kogo nie widzimy chyba że piszemy <telepatycznie>).
IC: In Character (coś związanego z grą np. tak mistrzu/panie itp. gdy ktoś do nas mówi).
BW: Brutally Wounded (Po straceniu przytomności postać upada na ziemie i gracz musi odczekać 30 minut aby ją odzyskać. Oczywiście musi przy tym odegrać stosowną akcje Roleplay. Mając szczęście, ktoś powiadomi Magów Wody o rannym mieszkańcu i zostaniesz przez nich uratowany a następnie uleczony).
RK: Revange Kill (zabicie kogoś w ciągu pięciu minut, a powinno się mieć tak jakby wyprany mózg czyli nierobienie RP).
CK: Character Kill (zablokowanie gracza zabitego przez innego gracza).
PG: Power Gaming (zmuszanie do RP)
MG: Meta Gaming (używanie OOC w IC np.mówienie komuś po imieniu jeśli ta osoba nam sie nie przedstawila).
Coś o sobie i historia swojej przygody z Gothic: Zacząłem grać w Gothica od 9 lat, no i mnie to wkręciło do grona znających dobre RPG. Aktualnie zajmuję się informatyką i chemią.
Chcę także powiedzieć że wyeliminował bym połowę cheaterów którzy wchodzą, bo zwykle wchodzą kiedy was nie ma, a ja jestem.

Ostatnio edytowany przez Knehtman (2012-09-19 15:40:51)

Offline

 

#2 2012-09-17 19:43:21

KilleRR(PL)

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: Podanie cd.

Heh. Ja oczywiście na tak. Spoko koleś naprawdę!

Edited.
//Husar

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lunarvampire.pun.pl www.kopytko.pun.pl www.ograjbuka.pun.pl www.odk.pun.pl www.erp.pun.pl